Archiwum kategorii: Podziękowania na komunię

Podziękowania dla gości na komunię – kielich IHS

Komunia święta to dzień, w którym każde dziecko wkracza w nowy etap życia. Zaproszeni na uroczystość goście towarzyszą podczas całej ceremonii, dlatego należą im się słowa podziękowania. Podarowanie drewnianego kielicha z hostią święta pozwala podkreślić rodzaj uroczystości, a także umożliwia przekazanie szczerych słów wdzięczności. Jest to miły gest i oryginalny prezent dla najbliższych.

Podziękowania dla gości - Pierwsza Komunia Święta

Cena za sztukę: 2,00 zł

Czytaj dalej

Drewniane podziękowania dla gości – aniołek

Aby uczcić jak należy dzień chrztu, urodzin lub komunii świętej całe rodziny zbierają się przy wspólnym stole. Warto podziękować im za obecność i miłe słowa wręczając wszystkim zaproszonym drewnianego aniołka. Wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół nie tylko prezentuje się bardzo elegancko, ale jednocześnie przekazuje szczere słowa wdzięczności. Indywidualnie wykonany grawer podkreśla charakter uroczystości i pozwala spersonalizować cały produkt.

Drewniany aniołek z magnesem

Cena za sztukę: 2,40 zł

Wymiar aniołka: szerokość 9 cm, wysokość 6,5 cm. Grubość drewna 3 mm. Z tyłu podziękowania znajduje się magnes.

Jeżeli jesteś zainteresowany podziękowaniem dla gości to zapraszam do kontaktu e-mail (podany w menu). Dane, które potrzebuję do zaprojektowania aniołka: imię dziecka, data uroczystości i ilość sztuk. W ofercie posiadam bardzo dużo wzorów więc najlepiej w wiadomości e-mail załączyć zdjęcie podziękowania, które Ciebie interesuje.

Możliwość zamówienia w serwisie Allegro.pl – podziękowania dla gości

Podziękowanie dla gości za przybycie w kształcie aniołka

Zarówno chrzest jak i komunia święta to bardzo ważne okoliczności w życiu każdego dziecka. Z tego powodu całe rodziny i najbliższe osoby wspólnie radują się i bawią. Warto podziękować wszystkim przybyłym na uroczystość za takie wsparcie i towarzystwo. Drewniany aniołek przedstawiający spersonalizowany grawer jest tutaj najlepszym rozwiązaniem. Starannie wykonany i niezwykle elegancki podkreśla charakter uroczystości, a jednocześnie przekazuje miłe słowa wdzięczności.

Aniołek z drewna - podziękowanie

Cena za sztukę: 2,40 zł

Czytaj dalej

Aniołek na chrzest, komunię lub urodziny – podziękowanie

Podziękowania wręczane gościom przybyłym na chrzciny lub inną uroczystość mogą być nudne lub bardzo oryginalne. Wykonany z drewna aniołek, który przedstawia indywidualny i spersonalizowany grawer z pewnością należy do gruby najbardziej nietypowych i zaskakujących. Taki prezent przypadnie do gustu każdemu, a nierzadko wywołać może także wzruszenie. Jest to trwała pamiątka na długie lata, a specjalny napis nawiązujący do okoliczności zawsze przypominać będzie o tym cudownym dniu.

Cena za sztukę: 2,40 zł

Czytaj dalej

Podziękowanie dla gości na chrzest, komunię, urodziny

Dzień chrztu świętego, urodziny lub Pierwsza Komunia Święta jest niezwykle istotną uroczystością nie tylko dla maleństwa, ale także jego rodziców i najbliższych. Warto zatem podziękować zaproszonym gościom w wyjątkowy i niepowtarzalny sposób wręczając im ślicznego aniołka wykonanego z naturalnego drewna. Ten miły gest z pewnością wywoła wzruszenie, a sam podarek będzie stanowić ciekawą pamiątkę na długie lata. Aniołek posiada spersonalizowany grawer, który podkreśla charakter uroczystości.

Podziękowania dla gości - aniołek

Cena za sztukę: 2,40 zł

Czytaj dalej