Archiwum kategorii: Podziękowania na chrzest

Statuetka – podziękowanie na urodziny, chrzciny itp.

Każda okazja i uroczystość, które zostały uczczone w gronie najbliższych stanowią doskonałą okazję do przekazania szczerych słów podziękowania. Drewniany miś w formie statuetki idealnie nadaje się do wręczenia zaproszonym na daną okazję gościom. Indywidualnie wykonany grawer pozwala natomiast na przekazanie miłych słów najbliższym osobom. Taki prezent może nawiązywać zarówno do uroczystości chrztu świętego jak też urodzin i innych okazji.

Statuetka - podziękowanie dla gości

Cena za sztukę: 2,90 zł

Wymiar statuetki: wysokość 8 cm, szerokość 10,5 cm. Grubość drewna 3 mm.

Jeżeli jesteś zainteresowany podziękowaniem dla gości to zapraszam do kontaktu e-mail (podany w menu). Dane, które potrzebuję do zaprojektowania statuetki: imię dziecka, data uroczystości i ilość sztuk. W ofercie posiadam bardzo dużo wzorów więc najlepiej w wiadomości e-mail załączyć zdjęcie podziękowania, które Ciebie interesuje.

Możliwość zamówienia w serwisie Allegro.pl – podziękowania dla gości

Drewniane podziękowania dla gości – aniołek

Aby uczcić jak należy dzień chrztu, urodzin lub komunii świętej całe rodziny zbierają się przy wspólnym stole. Warto podziękować im za obecność i miłe słowa wręczając wszystkim zaproszonym drewnianego aniołka. Wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół nie tylko prezentuje się bardzo elegancko, ale jednocześnie przekazuje szczere słowa wdzięczności. Indywidualnie wykonany grawer podkreśla charakter uroczystości i pozwala spersonalizować cały produkt.

Drewniany aniołek z magnesem

Cena za sztukę: 2,40 zł

Wymiar aniołka: szerokość 9 cm, wysokość 6,5 cm. Grubość drewna 3 mm. Z tyłu podziękowania znajduje się magnes.

Jeżeli jesteś zainteresowany podziękowaniem dla gości to zapraszam do kontaktu e-mail (podany w menu). Dane, które potrzebuję do zaprojektowania aniołka: imię dziecka, data uroczystości i ilość sztuk. W ofercie posiadam bardzo dużo wzorów więc najlepiej w wiadomości e-mail załączyć zdjęcie podziękowania, które Ciebie interesuje.

Możliwość zamówienia w serwisie Allegro.pl – podziękowania dla gości

Podziękowanie dla gości za przybycie w kształcie aniołka

Zarówno chrzest jak i komunia święta to bardzo ważne okoliczności w życiu każdego dziecka. Z tego powodu całe rodziny i najbliższe osoby wspólnie radują się i bawią. Warto podziękować wszystkim przybyłym na uroczystość za takie wsparcie i towarzystwo. Drewniany aniołek przedstawiający spersonalizowany grawer jest tutaj najlepszym rozwiązaniem. Starannie wykonany i niezwykle elegancki podkreśla charakter uroczystości, a jednocześnie przekazuje miłe słowa wdzięczności.

Aniołek z drewna - podziękowanie

Cena za sztukę: 2,40 zł

Czytaj dalej

Aniołek na chrzest, komunię lub urodziny – podziękowanie

Podziękowania wręczane gościom przybyłym na chrzciny lub inną uroczystość mogą być nudne lub bardzo oryginalne. Wykonany z drewna aniołek, który przedstawia indywidualny i spersonalizowany grawer z pewnością należy do gruby najbardziej nietypowych i zaskakujących. Taki prezent przypadnie do gustu każdemu, a nierzadko wywołać może także wzruszenie. Jest to trwała pamiątka na długie lata, a specjalny napis nawiązujący do okoliczności zawsze przypominać będzie o tym cudownym dniu.

Cena za sztukę: 2,40 zł

Czytaj dalej

Podziękowania dla gości na chrzest w kształcie wózka

W dniu chrztu warto zaskoczyć zaproszonych na tę okoliczność gości wręczając im ciekawy podarek. Drewniany wózek, który jest nie tylko ozdobą, ale jednocześnie stanowi funkcjonalny magnes z pewnością przypadnie do gustu każdemu obdarowanemu. Taka forma podziękowania jest nie tylko bardzo oryginalna, ale także spersonalizowana, gdyż na wózeczku można wykonań dowolny grawer. Dzięki temu można nadać temu szczególnemu dniu jeszcze więcej wyjątkowości.

Podziękowanie dla gości na chrzest w kształcie wózka

Cena za sztukę: 1,40 zł

Czytaj dalej